• +38 (067) 565-54-49
 • stmd1971@gmail.com

Про компанію Сантехмонтаж

Ми перші в Україні почали займатися виготовленням труб із захисним внутрішнім і зовнішнім покриттям в далекому 1994труби попередньоізольовані емальовані теплогідроізольовані нерухомі опори комплекти ізоляції стику році. У 1997 році наше підприємство спільно з Трубним інститутом отримало Патент на винахід теплоізольованих труб з різних матеріалів - сталевих, поліпропіленових, поліетиленових та фасонних деталей до них діаметрами від 20 до 1020 мм, виготовляє всі деталі трубопроводів, необхідні для їх монтажу: відводи під будь-яким кутом згину, трійники, ковзаючі і нерухомі опори тощо.

За 50-річну діяльність підприємство виросло з невеликого спеціалізованого ремонтно-будівельного управління в потужний виробничий комплекс, оснащений найсучаснішим обладнанням необхідним для виготовлення за новітніми технологіями енергозберігаючої продукції.

Виробництво труб із захисним покриттям

Продукція, яку ми пропонуємо не має аналогів — адже ми випускаємо труби не тільки утеплені сучасним, досить дорогим покриттям — пінополіуретаном, а й захищені зсередини стеклоемаллю, яка не дає трубі заростати, знижувати пропускну здатність, збільшувати енергоспоживання насосів на теплових мережах. Звичайно, можна, і ми це робимо, виробляти теплогідроізоляції і не захищеної зсередини труби, але термін експлуатації таких труб буде практично такою ж як і труб утеплених скловатою, мінераловатними матами, урсой і т.п. Але ж середня вартість 1 п.м. труби захищеної від корозії зсередини і теплоізольованої зовні відрізняється незначно в порівнянні з вартістю 1 п.м. труби утепленій тільки зовні. Але термін служби першої становить 50 років, а другий ті ж 10 років.

Загальновідомо, що звичайна незахищена труба служить не більше 10 років. Ми ж пропонуємо захищені від усіх видів корозії труби, які будуть служити Вам 50 років!

Наша продукція це: труби попередньоізольовані, труби теплогідроізольовані, труби емальовані, нерухомі опори попередньоізольовані та комплекти ізоляції стиків.

Виготовленням труб із захисним внутрішнім покриттям

Перший серйозний крок щодо збільшення терміну служби трубопроводів ми зробили в 1994 році, ввівши в експлуатацію лінію емалювання внутрішньої поверхні труб і деталей трубопроводів d від 20 до 219 мм.

Виготовленням труб із захисним зовнішнім покриттям

Освоївши внутрішню захист труб від всіх видів корозії, в 1996 році ми впровадили технологію теплогідроізоляції труб жорстким пінополіуретаном методом "труба в трубі" d від 20 до 1020 мм і фасонних деталей до них. Запатентований виготовлення емальованих труб з теплогідроізоляції з жорсткого пінополіуретану є "ноу-хау" підприємства, що підтверджено Патентом України № 20660А в 1997 р.

Сьогодні з'явилася тенденція у окремих наших колег по бізнесу, так би мовити «фішка», про «погану» і «добру» ізоляцію труб пінополіуретаном. Це маячня! Якщо труби і фасонні деталі зроблені в заводських умовах, тоді вони не можуть бути «поганими» або «добрими». Адже їх ізоляція проводиться імпортною сировиною таких всесвітньо відомих фірм як «Dow», «Хансман», а заливка до міжтрубного простору здійснюється машинами високого тиску (200-250 атм.), де людський фактор абсолютно відсутній.

Ми робимо все можливе, щоб наша продукція не тільки була якісною, але і конкурентоспроможною за ціновими показниками, щоб наші ціни Вас не тільки дивували, а й радували. Для цього ми щорічно інвестуємо в придбання сучасного обладнання значні кошти і в останні роки практично повністю відмовилися від покупних матеріалів —оболонок поліетиленових і «спіро», центраторів і т.п.

Пріоритет в роботі віддається якості і термінів виконання замовлень. Система якості попередньо ізольованих і емальованих труб сертифікована в системі УкрСЕПРО і відповідає Національному стандарту України ДСТУ Б В. 2.5-31:2007. Наприкінці 2013 року випускається нашим підприємством продукція сертифікована в системі ДСТУ ISO 9001:2009

За довгі роки ми змогли зібрати чудовий колектив однодумців і професіоналів, де немає байдужих до своєї справи людей. Ми поважаємо себе і Замовників.

У нашій особі Ви знайдете надійного партнера не тільки на словах, а й на ділі, в чому Ви зможете переконатися, звернувшись до нас.

Ми завжди готові до взаємовигідної співпраці, яке є запорукою нашого спільного успіху.

Виробничий кооператив Сантехмонтаж

Новини

 • Придбати буржуйку у виробника
  Придбати буржуйку у виробника

  Ми виготовляємо печі-буржуйки, які здатні обігріти приміщення площею до 40 м2 та приготувати на ній їжу, закип'ятити воду тощо. Терміни виготовлення печі-буржуйки та її ціна Вас приємно здивує. Робі …

 • Ізоляція труб пінополіуретаном
  Ізоляція труб пінополіуретаном

  Відмінність цієї системи пінополіуретану полягає в використанні при виготовленні вспенивателя Метілаль. Він надає системі кращу плинність, що важливо в процесі заповнення міжтрубному простору …

 • Теплоізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів
  Теплоізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів

  Теплова ізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів: поліізоціанату та поліефіру (поліолу). В результаті цієї реакції виходить жорсткий пінополіуретан із заданими хіміко-фізичними пок …