• +38 (067) 565-54-49
 • stmd1971@gmail.com

Дорогі друзі!

Як ми розуміємо, цей опалювальний сезон буде складним, але ми знаємо як можна буде зігрітися завдяки автономному опаленню, без використання газу, а із застосуванням дров, пілетів, вугілля інших матеріалів.
Ми виготовляємо печі-буржуйки, здатні обігріти приміщення площею 40 м2 та приготувати на ній їжу, закип'ятити воду тощо.
Терміни виготовлення печі-буржуйки та її ціна Вас приємно здивує.

буржуйка

Інструкція

Пічь – буржуйка

на твердому паливі
(дрова, брикети)

Пічь – буржуйка  –  це компактний металевий виріб, призначений для внутрішнього обігріву приміщень. Великою перевагою даного виду буржуйки є наявність варильної поверхні, на якій знаходиться конфорка, що дозволяє приготувати їжу, закип'ятити воду тощо.

Опис буржуйки.

Власне буржуйка виготовлена із цільного сталевого листа товщиною 4 мм.            У середині печі приварена пластина для того, щоб гарячі гази проходили триваліший шлях і більше залишалися в буржуйці. Також піч оснащена шибером, розташованим в оголовку димоходу. Шибер виконає функцію регулятора тяги – обертаючи ручку шибера можна регулювати тягу, а відтак і інтенсивність горіння. Стандартний шибер повинен перекривати переріз головки димоходу на 85%. Цей відсоток достатній для відведення чадних газів.
Колосникові грати виконані з профільної  арматури Ø 12 – 16 мм.
Температура пічних газів повинна забезпечувати достатній резерв тяги, але для цього потрібно розташувати оголовок димової труби вище «коника» даху.
У комплект буржуйки входить совок для збирання золи з піддувала та кочерга.

Експлуатація буржуйки

Розтоплюємо буржуйку невеликими трісками, папером тощо. Якщо це не виходить, можна зняти дах варочного отвору і під трубу засунути папір, що горить, після чого закрити кришку. Рівень горіння підтримується регулюванням дверцят зольника. Потім у піч на вугілля, що горить, кладемо 3 – 4 поліна товщиною 10 – 12 см і довжиною 30 – 40 см і щільно закриваємо дверцята топки. Це різко скорочує доступ повітря, і горіння дров перетворюється на тління. Таким чином, дрова тлітимуть кілька годин залежно від їх товщини та вологості.
Якщо приміщення має хорошу теплоізоляцію, то в ньому буде комфортно і в морози.

Характеристики буржуйки

Товщина металу - 4 мм
Габаритні розміри:
 - ширина – 290 мм
 - висота  – 700 мм
 - глибина – 480 мм
 - вага – 52 кг
 - Ø димоходу – 100 мм
 - об `єм топки – 27 дмᶾ
 - поверхня нагріву – 0,9 м2
 - ККД – не менше 80 %

Більше фото >>>

Виробник – Сантехмонтаж  м. Дніпро

Примітка:
За заявкою замовника, буржуйка може бути укомплектована димовою трубою та відводами, виготовленими з оцинкованої сталі.

Виробничий кооператив Сантехмонтаж

Новини

 • Придбати буржуйку у виробника
  Придбати буржуйку у виробника

  Ми виготовляємо печі-буржуйки, які здатні обігріти приміщення площею до 40 м2 та приготувати на ній їжу, закип'ятити воду тощо. Терміни виготовлення печі-буржуйки та її ціна Вас приємно здивує. Робі …

 • Ізоляція труб пінополіуретаном
  Ізоляція труб пінополіуретаном

  Відмінність цієї системи пінополіуретану полягає в використанні при виготовленні вспенивателя Метілаль. Він надає системі кращу плинність, що важливо в процесі заповнення міжтрубному простору …

 • Теплоізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів
  Теплоізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів

  Теплова ізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів: поліізоціанату та поліефіру (поліолу). В результаті цієї реакції виходить жорсткий пінополіуретан із заданими хіміко-фізичними пок …