• +38 (067) 565-54-49
 • stmd1971@gmail.com

Емальовані труби і фасонні деталі

Труби з внутрішнім емалевим, антикорозійним покриттям

Збільшення терміну служби трубопроводів - найважливіше завдання виробництва нашого профілю. Перший серйозний крок в її рішенні ми зробили в 1994 році, коли на базі підприємства була введена в експлуатацію лінія емалювання внутрішньої поверхні труб і деталей трубопроводів діаметром від 20 до 219 мм.

Зараз це великий сучасний цех, з конвеєра якого щомісяця сходить понад п'ять кілометрів високоякісних труб, незмінно користуються попитом у споживачів.

Для емалювання застосовуються електрозварні труби (ГОСТ 3262-75 або 10705-80) з спокійних і напівспокійних марок сталі. Покриття внутрішньої поверхні виробів спеціальною емаллю надійно захищає трубопроводи не тільки від усіх видів корозії, але і, завдяки НЕ електропровідності даного покриття, від блукаючих струмів.

Покриття має високу механічну і термічну стійкість. Утворені при випалюванні емалі до 1000° З пасивні бар'єрні шари дають можливість такої трубі служити 30-35 років. Гладка склоподібна внутрішня поверхня труб виключає утворення наростів, що сприяє незмінності перетину трубопроводів і забезпечує рівномірну подачу рідини, що транспортується на протязі всього терміну служби.

Емалі не містять в своєму складі шкідливих для організму людини речовин, відповідають екологічним нормам і дозволені до застосування Головним Державним санітарним лікарем України.

Труби з внутрішнім емалевим покриттям використовуються в мережах опалення, холодного і гарячого водопостачання, а також в трубопроводах нафтопереробної та хімічної промисловості.

Емалеві покриття має наступні технічні характеристики:

 • товщина покриття - 0,25-0,35 мм;
 • водостійкість - не більше 0,8 мг/см;
 • термостійкість - здатність не руйнуватися при нагріванні-охолодженні (250/20° С);
 • механічна міцність - здатність витримувати значні динамічні навантаження і відповідає міцності сталевої труби.

Спільно з Придніпровської Державної Академією будівництва та архітектури були прооведени дослідження по вивченню коефіцієнта тертя емальованих труб. Доведено, що емалювання труб збільшує їхню пропускну здатність на 20 відсотків або дозволяє знизити на 1 діаметр традиційно розраховується перетин трубопроводів.

З початку 2002 року на підприємстві освоєно технологію нанесення антикорозійного зовнішнього емалевого покриття сталевої труби. Ці труби знайшли застосування в електроенергетиці, а також при виготовленні і ремонті котлів, повітро-і водонагрівачів та іншого теплотехнічного обладнання.

Труби з антикорозійним покриттям

ТРУБИ З ЗОВНІШНІМ ЕМАЛЕВИМ ПОКРИТТЯМ

Нанесення антикорозійного зовнішнього емалевого покриття сталевої труби Основні характеристики сталевих труб із зовнішнім емалевим покриттям:

 • Зовнішнє емалеве покриття на сталевих трубах термічно стійке, не руйнується при швидкому трикратному нагріванні до температури 260°С, з охолодженням в проточній воді з температурою 18-20°С.
 • Товщина шару емалевого покриття 0,15-0,40 мм.
 • Зовнішнє емалеве покриття міцне, витримує енергію удару не менше 0,4 Дж.
 • Емалеві покриття має рівномірно оплавлену гладеньку поверхню.
 • Стійкість покриття до окисами сірки і до інших реагентів, що застосовуються для зрошення водних розчинів.

Монтаж емальованих трубопроводів здійснюється будь-якими видами зварювання із застосуванням спеціальної пасти і не потребує додаткового захисту зварювального шва.

Емалювання труб набуло широкого поширення в Америці, Японії, Німеччини, Італії та інших розвинених країнах. А в зв'язку зі значною дорожнечею оцинкованих і нержавіючих труб, емалеве покриття внутрішньої поверхні труб на сьогоднішній день є найбільш дешевим і ефективним способом збільшення терміну служби трубопроводів.

Емалювання труб і деталей трубопроводу
Емалювання труб
Емалювання внутрішньої поверхні труб і деталей трубопроводів
нанесення антикорозійного зовнішнього емалевого покриття сталевої труби
труби з зовнішнім емалевим покриттям
Монтаж емальованих трубопроводів

Виробничий кооператив Сантехмонтаж

Новини

 • Придбати буржуйку у виробника
  Придбати буржуйку у виробника

  Ми виготовляємо печі-буржуйки, які здатні обігріти приміщення площею до 40 м2 та приготувати на ній їжу, закип'ятити воду тощо. Терміни виготовлення печі-буржуйки та її ціна Вас приємно здивує. Робі …

 • Ізоляція труб пінополіуретаном
  Ізоляція труб пінополіуретаном

  Відмінність цієї системи пінополіуретану полягає в використанні при виготовленні вспенивателя Метілаль. Він надає системі кращу плинність, що важливо в процесі заповнення міжтрубному простору …

 • Теплоізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів
  Теплоізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів

  Теплова ізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів: поліізоціанату та поліефіру (поліолу). В результаті цієї реакції виходить жорсткий пінополіуретан із заданими хіміко-фізичними пок …