• +38 (067) 565-54-49
 • stmd1971@gmail.com

Труби із захисним покриттям

З 1996 року, в спеціально побудованому 2-х прогонових цеху, налагоджений випуск попередньо ізольованих жорстким пінополіуретаном труб, як в поліетиленовій, так і в металевій оболонці «спіро» і фасонних виробів ØØ 25 – 1020 мм.

Труби попередньоізольовані, емальовані, теплогідроізольовані

Детальніше про труби попередньоізольовані, труби емальовані та труби теплогідроізольовані, та які є наші пропозиції читайте на відповідних сторінках Каталогу продукції, за посиланнями, що справа у вертикальному меню.

Нерухливі опори і комплекти ізоляції стику

У 1994 році змонтовано обладнання і запущена установка по емалюванню внутрішньої і зовнішньої поверхонь труб ØØ 15 – 219 мм . Застосування в системах тепло- водопостачання зазначених труб дозволяє збільшити термін їх служби до 50 років.

Крім зазначених вище виробництв – труб попередньоізольовані і емальованих – підприємство випускає трубну заготовку для систем внутрішнього опалення і водопостачання.

Випускаються також будь-які вироби з пінополіуретану:

    півциліндри для заміни ізоляції на діючих трубопроводах;
    буйки для огорожі зон купання;
    плити для теплоізоляції стін житлових і промислових будівель будь-якого розміру.

Налагоджено випуск котлів на твердому паливі для систем центрального опалення житлових, адміністративних і промислових будівель, а також складських і підсобних приміщень.

Одним з видів нашої продукції є труби ØØ 90– 1020 мм з оцинкованої сталі δ = 0,5 - 1,0 мм, які застосовуються, як гідрозахисна оболонка при виготовленні труб з ППУ для зовнішньої прокладки , для виготовлення вентиляції в цивільних і промислових будівлях, а також як водостічні труби.

Всі труби і фасонні вироби з ППУ виготовляються з системою аварійної сигналізації (САС).

ЗАСТОСУВАННЯ ТРУБ З зовнішньої теплоізоляції І ВНУТРІШНІХ емалевих покриттів ГАРАНТУЄ ТЕРМІН СЛУЖБИ ТРУБОПРОВОДОВ – 50 РОКІВ !

Продуктивність підприємства – 150 км труб на рік при роботі в одну зміну.

Термін поставки продукції до 3-х тижнів.

Каталог продукции Замовити продукцію Для поректантів

Виробничий кооператив Сантехмонтаж

Новини

 • Придбати буржуйку у виробника
  Придбати буржуйку у виробника

  Ми виготовляємо печі-буржуйки, які здатні обігріти приміщення площею до 40 м2 та приготувати на ній їжу, закип'ятити воду тощо. Терміни виготовлення печі-буржуйки та її ціна Вас приємно здивує. Робі …

 • Ізоляція труб пінополіуретаном
  Ізоляція труб пінополіуретаном

  Відмінність цієї системи пінополіуретану полягає в використанні при виготовленні вспенивателя Метілаль. Він надає системі кращу плинність, що важливо в процесі заповнення міжтрубному простору …

 • Теплоізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів
  Теплоізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів

  Теплова ізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів: поліізоціанату та поліефіру (поліолу). В результаті цієї реакції виходить жорсткий пінополіуретан із заданими хіміко-фізичними пок …