• +38 (067) 565-54-49
 • stmd1971@gmail.com

Вироби з ППУ, поліетиленова труба-оболонка

Шкаралупи для теплоізоляції діючих трубопроводів

Теплоізоляційні напівциліндри (шкаралупи) виготовляються з жорсткого пінополіуретану (ППУ) діаметром від 15 мм до 1220 мм довжиною 1 метр, а також листової ППУ (плити). Теплоізоляція трубопроводів за допомогою напівциліндрів (шкаралуп ППУ) дозволяє позбутися від недоліків властивих методу напилення пінополіуретану. Технологія виробництва шкаралуп методом заливки пінополіуретану в прес-форму дозволяє в цехових умовах виготовити необхідну кількість теплоізоляційних напівциліндрів-шкаралуп для подальшої їх установки на трубопровід за допомогою дротяних або стрічкових хомутів або клейових складів.

Жорсткий пінополіуретан має щільність від 30 до 250 кг/мЗ, стійкий до впливу вологи, масел, бензину, не схильний до гниття і може витримувати температурні перепади від - 200 до +150°С. Пінополіуретан не представляє небезпеки для здоров'я при монтажі, на відміну від мінераловатних плит, не вимагає засобів індивідуального захисту для працюючих.

У нас ви можете купити шкаралупи для теплоізоляції діючих трубопроводів

Вироби з ППУ
Шкаралупи для теплоізоляції діючих трубопроводів

Буйки

Добре себе зарекомендували і знайшли попит вироби у вигляді буїв, що обмежують зону плавання

У нас ви можете купити буйки

Буйки виробництво в Україні
Буйки виробництво в Україні

Теплоізоляційні плити

Виготовляємо теплоізоляційні плити будь-яких розмірів, покриті фольгоізол, єврорубероїдом і іншими матеріалам. Зазначені вироби можуть служити компенсаційними подушками при прокладанні трубопроводу.

У нас ви можете купити теплоізоляційні плити будь-яких розмірів

Теплоізоляційні плити

Поліетиленова труба-оболонка

Оболонка поліетиленова – це різновид поліетиленових труб, які використовуються в якості зовнішньої гідроізоляції попередньоізольовані пінополіуретаном трубопроводів.

Для виготовлення оболонки поліетиленовою використовується термосвітлостабілізірованний поліетилен низького тиску високої щільності чорного кольору марки 273-79 вищого і першого сорту, що випускається за ДСТУ 16338. Допускається застосування інших марок поліетилену.

Якісна поліетиленова оболонка надійно захищає предізольовані труби в ППУ ізоляції від впливів в грунті і оберігає сталеві труби.

У нас ви можете купити поліетиленові труби-оболонки.

Поліетиленова труба-оболонка

Котли

З огляду на різке зростання вартості газу, підприємством розроблено та виготовляються сталеві котли на твердому паливі (дрова, пілети та ін.) Для обігріву систем центрального опалення житлових та виробничих будівель.

Потужність котла варіює від 120 до 300 кВт.

Для обігріву складських і підсобних приміщень розроблений котел «Вихор» - аналог котла «Бойлеран».

Підприємство має у своєму розпорядженні цехом трубної заготовки, в якому проводиться виготовлення трубопроводів для капітального будівництва, ремонту і реконструкції сантехсистем будівель і споруд.

У нас ви можете купити котли на твердому паливі українського виробництва

котли виробництво
котли опалення виробництва Україна
виготовлення сталевих котлів на твердому паливі

Виробничий кооператив Сантехмонтаж

Новини

 • Придбати буржуйку у виробника
  Придбати буржуйку у виробника

  Ми виготовляємо печі-буржуйки, які здатні обігріти приміщення площею до 40 м2 та приготувати на ній їжу, закип'ятити воду тощо. Терміни виготовлення печі-буржуйки та її ціна Вас приємно здивує. Робі …

 • Ізоляція труб пінополіуретаном
  Ізоляція труб пінополіуретаном

  Відмінність цієї системи пінополіуретану полягає в використанні при виготовленні вспенивателя Метілаль. Він надає системі кращу плинність, що важливо в процесі заповнення міжтрубному простору …

 • Теплоізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів
  Теплоізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів

  Теплова ізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів: поліізоціанату та поліефіру (поліолу). В результаті цієї реакції виходить жорсткий пінополіуретан із заданими хіміко-фізичними пок …