• +38 (067) 565-54-49
 • stmd1971@gmail.com

Транспортні послуги

Виготовимо і поставимо труби емальовані, попередньоізольовані, теплогідроізольовані по всій Україні

За останні три роки підприємству вдалося практично повністю оновити парк вантажних і легкових автомобілів. Винятком було транспортне господарство у вигляді екскаватора і трактора, Сантехмонтаж поставить труби і деталі трубопроводів в потрібний Вам місто швидко і недорого придбаних на початку 2000 років.

На сьогоднішній день в парку транспортного цеху налічується три автомобілі великої вантажопідйомності марок МАЗ і КАМАЗ (бортові з сідельними напівпричепами), один автомобіль ГАЗель і трактор. Вантажні автомобілі МАЗ і КАМАЗ пристосовані для перевезень вантажів довжиною понад 12 м.

Якщо в попередні роки одна вантажна машина для перевезення великогабаритних вантажів була задіяна з доставки з Києва комплектуючих - оболонок з поліетилену та оцинкованої сталі «спіро», то з введенням в експлуатацію трубного цеху по виготовленню зазначених виробів, ця машина звільнилася, що дозволило практично на 100% забезпечувати доставку готової продукції «замовнику» нашим транспортом. Залежно від величини замовлень ми вирішували з «замовником» проблему доставки йому замовлення по досить помірними цінами.

Крім спеціального обладнання виготовленого нами для перевезення трубної продукції нами також виготовлені спеціальні контейнери для перевезення дрібноштучних вантажів, таких як відводи, трійники, ковзаючі і нерухомі опори тощо. Фасонних деталей, необхідних для монтажу трубопроводів.

У зв'язку з розташуванням цехів в різних рівнях міжцеховим транспортом для перевезення труб-оболонок, трубної заготовки, емальованих труб цех теплоізоляції нами виготовлений спеціальний причіп, вантаж на якому з першого цеху доставляється в другій, розташований на більш низькому рівні. Рельєф місцевості не дозволяє пристосувати передачу виробів з одного цеху в інший більш економічним рейковим транспортом.

Для господарських потреб підприємство має в своєму розпорядженні бульдозером-екскаватором на базі трактора «Білорусь».

Для забезпечення оперативної роботи з замовниками, поїздок для проведення шеф-монтажу підприємство має в своєму розпорядженні легковими автомобілями: Тойота-Камрі, Тойота-Авенсіс і Шкода Октавія.

Виробничий кооператив Сантехмонтаж

Новини

 • Придбати буржуйку у виробника
  Придбати буржуйку у виробника

  Ми виготовляємо печі-буржуйки, які здатні обігріти приміщення площею до 40 м2 та приготувати на ній їжу, закип'ятити воду тощо. Терміни виготовлення печі-буржуйки та її ціна Вас приємно здивує. Робі …

 • Ізоляція труб пінополіуретаном
  Ізоляція труб пінополіуретаном

  Відмінність цієї системи пінополіуретану полягає в використанні при виготовленні вспенивателя Метілаль. Він надає системі кращу плинність, що важливо в процесі заповнення міжтрубному простору …

 • Теплоізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів
  Теплоізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів

  Теплова ізоляція – ПІНОПОЛІУРЕТАН, що складається з двох компонентів: поліізоціанату та поліефіру (поліолу). В результаті цієї реакції виходить жорсткий пінополіуретан із заданими хіміко-фізичними пок …